בניית אתרי וורדפרס

בניית אתרי וורדפרס

בניית אתרים - בניית אתרי וורדפרס

בניית אתרים - בניית אתרי וורדפרס

בניית אתרי וורדפרס

בניית אתרי וורדפרס –  מערכת WORDPRESS, הינה מערכת לניהול אתרי תוכן שמציעה כלים לניהול בלוגים, אתרי חדשות, פורטלים, חנויות מקוונות, ניוזלטרים ועוד. מערכת זו, הינה גמישה דיה בכדי לספק את הנתונים להורדה ללא תשלום. ממשק הניהול של וורדפרס הוא קל להבנה ואף אינטואיטיבי יותר. זו הסיבה שרבים מעדיפים בניית אתר וורדפרס כי הוא אף מגיע מובנה עם מנוע החיפוש ויש אפשרות להוסיף בו אפשרויות שונות. בוני אתרים רבים מעדיפים לבנות אתרי וורדפרס, היות ובעלי האתר, יוכלו לעשות שימוש בקלות באתר, להוסיף, להוריד ולעשות ככל שעולה על רוחם , כאשר הממשק הוא ידידותי, קל ונוח.
יש לציין כי אתר מסוג וורדפרס, מגיע עם ממשק סטטיסטיקה מובנה, טפסים ליצירת קשר ועוד הרבה אפשרויות נהדרות.

בניית אתרי וורדפרס – ישנם יתרונות רבים למי שמעוניין לדעת יותר על בניית אתר וורדפרס ואלה הם:

  • קוד פתוח ונגישות מקסימאלית
  • בעל האתר יוכל לבחור היכן לאחסן את אתר הוורדפרס
  • התאמה מושלמת לקידום אתרים אורגני
  • אתר שהוא ידידותי מאוד למפתחים ואף למשתמשי קצה
  • קל לשדרוג וניתן לבצע בו שינויים על פי דרישה
  •  ניתן מיד לבנות אתר וורדפרס מ-0 וללא הגבלות
  • מחירים של בניית אתרי וורדפרס הם נוחים והוא מפותח מאוד בישראל ובעולם כולו.

בניית אתרים – בניית אתרי וורדפרס – ליהנות מכל העולמות בקידום אתרי וורדפרס

בניית אתרי וורדפרס –  מי שבנה אתר וורדפרס, פשוט נהנה מכל העולמות, היות ומערכת וורדפרס יוצר חשיפה מרבית לכותבי בלוגים, כך שניתן אף ליצור את התוכן שלכם בצורה אוטומטית. בניית אתרים בוורדפרס, תועיל לכם מאוד ביצירת אינטראקציה עם הגולשים. יש לדעת, כי אתרי וורדפרס, מגיעים עם ממשק תגובות מובנה בכל דף, מה שמאפשר לגולשים להגיב. בגלל שאתר זה הוא נוח לתגובות והמנהלים של האתר נהנים מתנועה רבה  של גולשים, גוגל ידרג אותו גבוה יותר וכך ניתן יהיה להתקדם בצורה מהירה יותר לדפים הראשונים בגוגל.

בניית אתרי וורדפרס – התוספים של מערכת וורדפרס – נא להכיר

בניית אתרי וורדפרס – התוספים של וורדפרס, נקראים "פלאגינים" או "וידג'טים" ממש בדומה לג'ומלה, גם לאתרי וורדפרס, יש הרבה פלאגינים, אבל בשונה מג'ומלה, הפלאגינים של וורדפרס אינם עוברים את מערכת בקרת איכות האבטחה הקשה של ג'ומלה. מערכת וורדפרס, מתעדכנת לעיתים קרובות והקהילה דואגת כל העת לשיפור המערכת, הן מבחינת אבטחה ודברים נוספים. גם מבחינת העיצוב, אין שום מגבלה בתחום העיצוב, כך שניתן לבצע בניית אתרים בוורדפרס. הגמישות  היא ברורה ונוחה, כאשר על מערכת זו, ניתן יהיה להקים כל סוג של אתר, אם אתר תדמיתי, אתר עסקי או חנות מקוונת. גם מבחינת אתרי פורטל ניתן יהיה לבנות על מערכת וורדפרס אתרים גדולים פורטלים של אלפי משתמשים, כך שאין איזו שהיא הגבלה טכנית לבנייה של אתר במערכת וורדפרס.

בחירת התוסף לוורדפרס, הינו עניין של ניסוי וטעייה לפעמים יהיה צורך להסיר או להתקין תוספים כמה פעמים עד לקבלת התוצאה הרצויה לכם. בכדי להסיר תוסף, יש להקליק על "לכבות" ליד שם התוסף ואז, הקליקו על "מחיקה". ניתן יהיה לכבות תוסף ולא למחוק אותו כליל, במידה ותהיו מעוניינים לבדוק נושא כלשהו הקשור לתוסף זה. מחיקת התוסף תמחק אותו לחלוטין, כך שזו הסיבה שכדאי לכבות את התוספים השונים  ולא למחוק אותם לחלוטין.

בניית אתרי וורדפרס – אפיון האתר במערכת וורדפרס

בניית אתרי וורדפרס – שלב אפיון האתר בוורדפרס, הינו השלב החשוב ביותר בתהליך בניית אתרים בוורדפרס. השאלה היא אם אנו מעוניינים למכור באמצעות האתר, אם קיים הצורך ליצור אזור אישי למשתמשים עם מרכיבים טכניים נוספים כגון פתיחת קריאת שירות, כיצד יהיה בנוי דף הבית. לשם כך, יש לענות על כמה שיותר שאלות שהראשית בהן היא, האם אנו מעוניינים לבנות אתר מכירות או אתר תדמית במערכת וורדפרס?

בניית אתרי וורדפרס – זו הסיבה שבוני אתרים, לפני שהם מתחילים עם בניית אתרים בוורדפרס ללקוחותיהם, יראיינו את הלקוחות על מנת שיוכלו להבין במדויק את צרכיהם באתרים השונים, למשל מה הם מעוניינים להשיג באמצעות האתרים, מי המשתמשים שלהם. יש להתאים את האתר לקהל היעד ולהתחיל את אפיון מבנה האתר בכל אחד מהדפים. לאחר איסוף הנתונים יש לתת דגש על  קלות הניווט בממשקים.

בניית אתרי וורדפרס – אתר וורדפרס, מותאם לכל מסך ולכל מכשיר , החל מדסקטופ, מובייל, טאבלט וללא צורך באפליקציה מסוימת. ניתן יהיה אף לקבוע תפריט נפרד לטלפון החכם להדגשת העמודים הרלוונטיים. ניתן יהיה להגדיר בכל עמוד תצוגה של פוסטים או גלריות ע"י PAGE FORMAT, בלי צורך "להתלכלך בקוד", בסוג התוכן, פריסת תוכן, סידור, META, תקציר ועוד. גם את תצוגת העמוד באתר, ניתן להסיר, להוסיף כותרת ייחודית , לשלב מצגת ועוד פעולות מתקדמות.

בניית אתרי וורדפרס – השלב הבא –  עיצוב אתר וורדפרס

בניית אתרי וורדפרס – עיצוב אתר בוורדפרס, יהיה חייב להתבסס על אפיון, הבנה של צרכי העסק וכן, הלקוחות הפוטנציאליים. חשוב לכוון נכון ובקלות כל גולש לפעולות שהוא מעוניין לנקוט. במידה ותהיו מעוניינים בעיצוב ייחודי או מבוסס על תבניות וורדפרס, או שאתם מעוניינים כי האתר שלכם  יבלוט בין כל הכמות הענקית של האתרים ברשת, באמצעות תכנון ועיצוב מקצועי, ניתן יהיה לעשות זאת. יש לבחור את הגרפיקה, כך שאחד היתרונות הבולטים של בניית אתרים בוורדפרס, הוא שימוש בתבניות גרפיקה מוכנות, אם חינמיות או אם בתשלום וכן, בחירה בגרפיקה מקצועית שגרפיקאי מקצועי יבנה על פי בקשתכם.

בניית אתרי וורדפרס – חברות שמתמחות עם בניית אתרים בוורדפרס, יודעים כי מערכת חכמה ומתקדמת זו, תעניק ללקוחות ייחודיות ומקוריות, היות וניתן יהיה להיות יצירתיים ולהעניק ללקוחות אתר אטרקטיבי, היות ומדובר על סביבה מקצועית שמאפשרת גישה לכל פרט במערכת ולבצע שינויים באתר שניתן לראותם אם ברמה העיצובית ובכל הקשור אל אינטראקטיביות וממשק ידידותי למשתמש. יש לציין כי עיצוב מקצועי, יגרום לזמן גלישה ארוך יותר וכך, ניתן יהיה להגדיל את כמות הלקוחות הפוטנציאליים.

בניית אתרי וורדפרס – אחסון אתרי וורדפרס

בניית אתרי וורדפרס – בגלל הביקוש הרב של אתרי וורדפרס וכן לאור העובדה שקיימים מיליוני אתרים שמבוססים על מערכת זו, חברות לאחסון אתרים מאפשרים היום, התקנה קלה על שרת האחסון שניתן יהיה לשכור מהן. באחסון של האתר, יתאפשר בכניסה לפאנל הניהולי של חברת האחסון ובלחיצה על כפתור ההתקנה. ההתקנה תיארך תוך מספר דקות. אין צורך להבין הרבה במחשבים או באינטרנט, כך מה שנותר לכם לעשות הוא להעלות את העיצוב ולהתאים את התוכן לאתר, על פי הצרכים שלכם.

אז מה הקשר בין קידום לבניית אתרי וורדפרס?

בניית אתרי וורדפרס – קידום האתר, הינו החלק האחרון והחשוב ביותר. כל בוני האתרים, מכירים בעובדה כי בניית אתרים בוורדפרס מאפשרת ליהנות מכל העולמות. הכוונה היא כי גם בקידום האתר, הרבה יותר קל יהיה לאתר וורדפרס להתקדם, היות והתוכן באתר נחשף יותר וכן, עם פרסום של דף חדש, הוא יופיע גם ברשתות החברתיות כגון: פייסבוק, טוויטר לינקאדין וכן, ברשתות חברתיות לעסקים. זהו ללא ספק, כלי מעולה על מנת לייצר אינטראקציה עם הגולשים. וורדפרס בנוסף, מגיע עם ממשק תגובות מובנה בכל דף, כך שניתן יהיה להגיב, לשאול שאלות ולפתח צ'אטים.

בניית אתרי וורדפרס – חלק מהיופי של פלטפורמת וורדפרס, הוא הקוד המסודר שלה. אם עושים בקוד שימוש נכון. אתר שנבנה  באמצעות מערכת וורדפרס,  יהיה הרבה יותר קל עבורו להגיע למקומות הראשונים בגוגל וכל זאת, בחיסכון ניכר על הוצאות שנתיות נמוכות של אתרי אינטרנט מסוג זה. מה שמשתמע מכך, שגם עסקים קטנים שבנו אתרים במערכת וורדפרס, יוכלו להתחרות מול גדולים מהם.

בניית אתרי וורדפרס