בניית אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס –  הינה השיטה היעילה ביותר ליצירת נוכחות באינטרנט ובכלל, אשר גם תביא להתאמה מושלמת של האתר לצרכי העסוק שלך.
מערכת פיתוח וורדפרס נתמכת על ידי עשרות אלפי מפתחים וקהילה ענפה של מפתחים עצמאיים.
וורדפרס קלה לתפעול ואהובת מנועי החיפוש – באמצעותה תוכלו לנהל את האתר שלכם באופן עצמאי, בכל זמן, מכל מקום ובשליטה מלאה.
ניתן לגשת למערכת מכל התקן שמחובר לאינטרנט. עם סיום הטמעת האתר במערכת, תוכלו לנהל אותו ולהוסיף לו יכולות ושירותים באמצעות מאות תוספים חדשים – המוסיפים ערך, שימושיות והרחבה של הנוכחות שלכם באינטרנט.
וורדפרס מאפשרת, בכל עת לשדרג את העיצוב והפונקציונליות של האתר, מבלי לפגוע בתוכן שלכם וללא הפרעה לקידום האתר. ניתן לומר שאתר וורדפרס הוא "אתר לכל החיים" ולכן, יש חשיבות בשיתוף פעולה עם חברת בניית אתרים מקצועית, עם התמחות בבניית אתרים בוורדפרס. חברה כזאת תוכל לסייע למימוש את החזון הדיגיטלי של העסק/המיזם ובאמצעות ניצול נכון של המערכת, תוכלו להשיג עצמאות, חיסכון בעלויות וחשיפה מרבית לקהל היעד שלכם.

בניית אתר וורדפרס –  הפירוש של המילה וורדפרס הוא "מכבסת מילים" וזהו שמה של מערכת ניהול (עיצוב ופיתוח) בקוד פתוח לבניית אתר.
וורדפרס שלראשונה הושקה ב-2003.
מערכת הוורדפרס פתוחה ונגישה לכל קהיליית המתכנתים ומכיוון שכך, היא מתעדכנת כל הזמן (ביוזמת המתכנתים) כדי ליצור את מערכת הניהול הטובה והידידותית בעולם.

בניית אתר וורדפרס –  עד היום המערכת עברה שינויים ושכלולים רבים שהפכו אותה למערכת ניהול בניית אתר וורדפרס מעולה. נוספו לה כלים ואלמנטים, ממשק הניהול שלה השתכלל והיא מתאימה לעבודה עם כל תבנית אתר ולכן, נחשבת למערכת האופטימלית של בניית אתרים.
באתר של וורדפרס יש היום כ-1,403 סוגי תבניות חינמיות, לעיצובי אתרים ייחודיים המותאמים למיזם/לעסק המדובר.

בניית אתר וורדפרס –  תהליך של פרסום בגוגל באמצעות אתר וורדפס מותאם יכול להזניק כל עסק לפסגה ובכך להפוך אותו לטוב בתחומו.

בניית אתר וורדפרס –  מערכת הוורדפרס מתאימה להקמת בלוגים וגם ולוגים (וידאו-בלוג), אתרי תדמית; ניהול עצמי של בעל האתר; מכילה כ-15,000 תוספים חינמיים באתר של וורדפרס;
גוגל מאוד אוהב את מערכת וורדפרס כי יש לה כתובות SEF שמשקפות את כותרות הדפים והן ידידותיות למנועי חיפוש ועוזרות גם בתהליך של קידום אורגני; בניית מערכת דפים היררכית בתוך אתר וורדפרס בהדגשת סדר העדיפות הנכון מה שגם עוזר בהמשך לקישורים; יש תוספים שמאפשרים לשלוט בתגיות הכותרת; מילות מפתח ותיאור הגורמים המשפיעים על קידום אתר וורדפרס; יש תוספים בעזרתם ניתן לבנות מפת אתר נכונה וזה יעזור לגוגל בקידום האתר.
אתר וורדפרס מאובטח ברמה גבוהה; ניתן לחבר לאתר וורדפרס תוסף של סטטיסטיקה שמתחבר לגוגל אנליטיקס ומנתח את התנהגות הגולשים באתר.

בניית אתר וורדפרס – ככלל, תהליך זה מבוצע בכמה שלבים.
ראשית, אפיון האתר, הנעשה תחילה באמצעות ראיון לקוח כדי להבין טוב יותר את צרכיו, המטרות שברצונו להשיג באמצעות אתר בוורדפרס וכן, לאפיין את המשתמשים הפוטנציאליים באתר. לאחר מכן, יבוצע מחקר שוק שתכליתו לבדוק כיצד נראים ופועלים האתרים בתחום של הלקוח וכל זאת כדי להתאים את אתר הוורדפרס לקהל היעד ולמגמות העדכניות ביותר היום באינטרנט.
לאחר איסוף כל הנתונים יוחל באפיון המבנה בכל אחד מהדפים, תוך דגש על קלות הניווט והממשקים השונים.

בניית אתר וורדפרס – השלב השני ב- בניית אתר בוורדפרס,  הינו העיצוב. יש לגבש קונספט גרפי ייחודי, המותאם אישית ללקוח, אשר מטרתו ליצור תדמית ומיתוג חדש למיזם / לעסק המדובר. העיצוב מייחד את אתר ובכך את העסק שמוצג בו, מושך את העין של הצרכן הפוטנציאלי, משרה אווירה מקורית ובונה תחושת אמון בקרב המשתמשים בשירות/מוצר. עיצוב אתר חייב להתבסס על אפיון, הבנה של צרכי העסק והלקוחות הפוטנציאלים ולכוון את הגולש בכל פעולה בה הוא נוקט. אם מדובר בעיצוב ייחודי או מבוסס תבנית וורדפרס, האתר חייב להתבלט בין כל האתרים הרבים והשירותים המוצגים כיום. בעזרת תכנון ועיצוב אתר בתבנית בוורדפרס ניתן לעשות זאת בהצלחה רבה.

בניית אתר וורדפרס – השלב השלישי ב- בניית אתר בוורדפרס  הוא בנייתו. לאחר סיום עיצוב כל דפי האתר,  מתחיל השלב הטכני של הפיתוח והבנייה. אתר בנוי היטב, עולה מהר יותר, אמין יותר וההטמעה נכונה ומושכלת במערכת ניהול וורדפרס. ההטמעה במערכת ניהול וורדפרס צריכה להיות נכונה ומושכלת. העיצוב והפונקציונליות יעברו לאתר בצורה מושלמת, כך שמנהל האתר יוכל להמשיך ולעדכן בעצמו בצורה ידידותית ופשוטה ללא תלות. המטרה היא לאפשר ללקוח גמישות גדולה בשינויים עתידיים.

בניית אתר וורדפרס – השלב הרביעי ב- בניית אתר בוורדפרס  הינו קידום אורגני. גוגל ומנועי חיפוש אחרים, מעדיפים אתרים שבנויים בוורדפרס, היות שהם מותאמים לצורכי מנועי החיפוש. יש לעשות שימוש במבנה מערכת הוורדפרס, רכיביה והטכנולוגיות הרלוונטיות, כדי לייצר אתר שמאפשר להגיע גבוה בדף תוצאות החיפוש. שימוש חכם באפשרויות שמציעה מערכת וורדפרס, מאפשר עיצוב ובנייה המתאימים ביותר הן ליצירת אתר ייחודי, ואפקטיבי אך גם אתר שתומך באופן יעיל בקידום דיגיטלי – במדיה חברתית ובמנועי החיפוש.

לקידום אתרים וורדפרס אורגני מספר עקרונות יסוד:

  • כותרות, תיאור אתר, תיאורי עמודים ותפריטים – כל אחד מהאלמנטים מכויל כדי להשיג את התוצאות האופטימליות ולתרום לנראות בחיפוש.
  • תוכן האתר מציע ערך אמיתי – העוגן של הקידום האורגני במנועי חיפוש. תוכן רלוונטי, מכיל את מילות המפתח, רב נתונים, ממוקד והמציע ערך מקסימלי למבקרים באתר.
  • בניית מערכת קישורים המובילים לאתר – ביצוע רישום האתר שלכם במנועי חיפוש, אינדקסים, פורטלים, השתתפות בפורומים, כתיבת מאמרים, יצירת פוסטים ברשתות חברתיות ועוד.
  • תהליך רציף ומתמשך של בנייה לאורך זמן – קידום אתר הוא ריצת מרתון – זהו תהליך שמתבצע לאורך זמן וכולל הרבה התאמות ושינויים.

נוסף על כך, חשוב לאתר שירות בעיצוב ובניית אתר וורדפרס שיכלול גם רישום שם דומיין, הדרכה על מערכת ניהול הוורדפרס, אחסון אתרי וורדפרס, שדרוג, תמיכה ותחזוקת אתר וורדפרס להמשך הפעילות התקינה.

בניית אתר וורדפרס

 

call-button