קידום אתרים – השיטות השונות היתרונות והחסרונות

קידום אתרים – השיטות השונות היתרונות והחסרונות

קידום אתרים - השיטות השונות היתרונות והחסרונות

קידום אתרים - השיטות השונות היתרונות והחסרונות

קידום אתרים – השיטות השונות היתרונות והחסרונות

קידום אתרים – השיטות השונות היתרונות והחסרונות – המהפכה הטכנולוגית שינתה את העולם, כך שהיא מאפשרת לנו למצוא את כל המידע הנחוץ לנו בקלות, באמצעות רשת האינטרנט. גם מבחינת קידום העסקים, השיווק הכי יעיל היום, הינו באמצעות קידום אתרי אינטרנט. הסכום על השיווק והפרסום, אינו יקר כמו בפרסומות טלוויזיה או רדיו. גם ברשתות החברתיות, כבר ניתן לראות כי עסקים רבים מקודמים היטב באמצעות דף עסקי ממומן. שם המשחק בקידום אתרים, הוא להיות ראשון בגוגל, התחרות היא עצומה, במיוחד בין בעלי מקצוע שמתחרים על אותו התחום. יש לדעת, כי גוגל פועל כמו רובוט והוא סורק  ובודק איזה אתר יהיה רלוונטי יותר, גם בזכות התכנים שבו. גוגל אוהב תכנים איכותיים ולכן, יש להחליף תכנים שיהיו רלוונטיים עם חיפוש מילות מפתח  מתאימות.

קידום אתרים – השיטות השונות היתרונות והחסרונות – כל חברה שעוסקת בתחום מסוים, היא בעלת מתחרים רבים ולכן, חברת קידום אתרים מקצועית, תמצא את המתחרים, על מנת שתפעיל אסטרטגיות קידום שונות, אשר תוכלנה לגרום לאתר שלכם, להיות שונה ומיוחד יותר משאר המתחרים. חברות המתמחות עם קידום אתרי אינטרנט, מתמצאות ומעודכנות בחוקים החדשים של גוגל שמחדש אותם מדי תקופה מסוימת. יש לציין, כי קיימים שני סוגים של קידום אתרים, הראשון הינו קידום אורגני והשני הינו קידום ממומן.

קידום אתרים – השיטות השונות היתרונות והחסרונות – קידום אורגני – יתרונות וחסרונות

 קידום אתרים – השיטות השונות היתרונות והחסרונות – קידום אורגני בגוגל, הינה הדרך הטובה והיעילה לחשיפה של בית העסק שלכם להמון גולשים ברשת. בכדי לבצע קידום זה, יש לזכור כי עבור קידום זה, דרושים סבלנות והתמדה. מדובר על קידום שהוא איטי אבל בטוח, אם  פועלים נכון. התוכן שיהיה איכותי וכן את חקר מילות המפתח שיתבצע ע"י גוגל אדוורדס. גוגל אוהב צפיפות נכונה של מילות מפתח ולא שימוש רב בהן, שכן, הוא יכול פשוט "לזרוק אתכם"  מהאתר. מדובר על כמה פעולות חשובות שיש לבצע בעת בניית אתר וורדפרס כמו: אופטימיזציה, החלפת קישורים, תכנים איכותיים ועוד שורה ארוכה של פעולות, בכדי שהאתר יקודם נכון ויגיע למקומות הראשונים בדפי גוגל.היתרון העיקרי של הקידום האורגני הוא שלמרות שבעלי האתרים משלמים כסף לחברת הקידום, קידום זה ישתלם להם לטווח הארוך.

קידום אתרים – השיטות השונות היתרונות והחסרונות – ישנם כמה דברים או פעולות שיקדמו את האתר שלכם נכון ומהר יותר. כאשר גולשים קוראים כתבות או מאמרים שיעניקו להם את המידע הרצוי להם, זמן השהייה באתר, הוא גורם טוב לקידום. גם זמן טעינת האתר הוא חשוב שכן, גולשים שיחכו זמן רב מדי לטעינת האתר, פשוט ידפדפו לאתר הבא שהוא עוסק באותו התחום שהם מעוניינים בו. קידום אתרי אינטרנט בשיטה האורגנית, מתאים לאנשים שמעוניינים ללכת לאט אבל בטוח ואילו קידום ממומן, הינו קידום יקר בהרבה יותר, אך האתר מקודם גם מהר יותר.

קידום אתרים – השיטות השונות היתרונות והחסרונות – יש לציין כי באסטרטגיה זו, משתמשים מקדמי  אתרים שמעוניינים לתת את הדחיפה הראשונה של האתר, על מנת שיתחיל להתקדם מהר ואז, הם ממשיכים בקידום האורגני. שיטה זו, היא ידועה בקרב מקדמי אתרים שעובדים כבר שנים בתחום. החיסרון היחידי של הקידום האורגני הוא שפעולות הקידום יארכו זמן רב יותר. קידום אורגני, עשוי לקחת בין כמה חודשים לשנה, עד שהאתר יתחיל לעלות מעלה לדפים הראשונים של גוגל. הכול תלוי בכמה דברים, האחד הוא כמה האתר גדול, אם הוא מורכב וכן, אם תחום המקדמים הוא תחרותי

קידום אתרים – השיטות השונות היתרונות והחסרונות – קידום ממומן – אם לא תשלם אתה לא קיים

קידום אתרים – השיטות השונות היתרונות והחסרונות –  כאמור, התחרות בין האתרים הרבים היא קשה, כי בכל יום נוספים אתרים חדשים ויש להשקיע מאמצים עילאיים, על מנת שהאתר שלכם, ייחשף ללקוחות חדשים. יש להיעזר בחברות קידום אתרים שמתמחים בשני התחומים, הן בקידום ממומן והן בקידום האורגני. מי שיהיה מעוניין בקידום מהיר, יהיה עליו להשקיע כסף לא מועט בקידום ממומן שהמחיר שלו גבוה היות ומדובר על מימון באמצעות הקלקה. PPC   שפירושו PAY PER CLICK. מדובר על קמפיין ממומן, כך שתוך זמן קצר, תוכלו להגיע לדפים הראשונים בגוגל. היתרונות בקידום הממומן הם:

  • אין צורך בהמתנה ארוכה כמו בקידום האורגני
  • הוצאה כספית על גולשים שהם בעצם הלקוחות הפוטנציאליים שלכם
  • פרסום ממוקד על פי מילות המפתח
  • התאמה אישית לפי הפרסום

קידום אתרים – השיטות השונות היתרונות והחסרונות – חברות המתמחות עם קידום אתרי אינטרנט, לאחר תקופה שבה ניהלו קמפיין ממומן, עוברים לקידום האורגני, כך שהאתר ימשיך להתנהל על "אש קטנה" ולהמשיך להתקדם. יש לציין כי הקמפיין הממומן, יכלול גם קישורים עם אתרים אחרים ושיווק אינטנסיבי באינטרנט.

קידום אתרים – השיטות השונות היתרונות והחסרונות – מהם החסרונות בקידום הממומן?

קידום אתרים – השיטות השונות היתרונות והחסרונות –  יש לציין, כי למרות כל היתרונות של קידום ממומן, ישנם גם חסרונות כמו:

  • בגלל שהתוצאות הן מודעות בקידום הממומן, קורה כי גולשים רבים לא לוחצים על המודעות ועוברים מיד לתוצאות האורגניות.
  • לא ניתן להפסיק את התשלום באמצע ויש להמשיך לשלם לגוגל כל עוד אתם מעוניינים להופיע
  • המחירים לעמוד הראשון במנוע החיפוש של גוגל, הם יקרים ולפעמים קורה שמשלמים עשרות שקלים עבור הקלקה, תלוי בביטוי אם הוא תחרותי.

גישה למודעה הרלוונטית באמצעות קבוצת מודעות באדוורדס

קידום אתרים – השיטות השונות היתרונות והחסרונות –  המודעות באדוורדס, מפנות גולשים ליעד הנקבע מראש על ידינו.  באמצעות ה- PPC, ניתן יהיה להגיע ישר למודעה הרלוונטית באמצעות ביטויים שנפרסם באתר. ניתן יהיה להציג כמה מודעות ברוטציה וכן, נוכל אף למדוד ביצועים, כך שהמודעה תהיה יעילה. סה"כ, מדובר על שיטת קידום משתלמת היות והגולשים שמחפשים מוצר או שירות מסוים, יגיעו מיד למודעה שתהיה רלוונטית עבורם. חברות קידום אתרי אינטרנט, עושות שימוש בכלים יעילים אלה, כך שניתן יהיה לדעת את כמות החיפושים החודשי עבור כל ביטוי, מה התחרות לביטוי והערכה של ניצול התקציב.

קידום אתרים – השיטות השונות היתרונות והחסרונות – השאלה  הטבעית שאנו נשאל כעת הינה:"מה יהיה עדיף קידום אורגני או קידום ממומן?"  ישנם מקדמים אורגניים, שישמחו להבליט את כל היתרונות שיש בקידום האורגני, אך משווקים בגוגל, ישמחו על היתרונות של הקידום הממומן , כך שקשה להצביע באופן חד משמעי איזה קידום יהיה האפקטיבי או הטוב ביותר.

 חשיפה מקסימאלית באמצעות שימוש נכון ומאוזן בין קידום ממומן ואורגני

קידום אתרים – השיטות השונות היתרונות והחסרונות –  חלוקת הקמפיין הפרסומי של אתר שמצד אחד אתם מעוניינים לקדם במהרה ומצד שני, אין לכם תקציב כה גבוה לבצע לתקופה ארוכה את הקידום הממומן, כך ששילוב נכון בין שניהם, עשוי ממש להועיל. חשוב להשאיר את האתר בפעילות, להחליף תכנים, לבדוק את כמות הכניסות בו, זמני השהייה וכל הפעולות הנוספות, כך שתגיעו בסופו של דבר בצורה בטוחה לדפים הראשונים בגוגל וחברת קידום אתרי אינטרנט, תדע לבצע את כל הפעולות הנכונות שתמשיכו להישאר בעמוד הראשון.

 בניית קישורים – פעולה חשובה בקידום אתרים

קידום אתרים – השיטות השונות היתרונות והחסרונות –  בניית קישורים שיהיו איכותיים, אורכת זמן, על מנת שתוכלו בנתיים בכל זאת, להוציא קישורים ולא להזניח את האתר, ניתן יהיה לבנות לו קישורים שיהיו אולי פחות איכותיים. רצוי כי מנוע החיפוש גוגל, לא יחשוב כי הקישורים נבחרו בקפידה באמצעות חברת קידום אתרי אינטרנט, כי אם בניית הקישורים תתבצע באופן הדרגתי, הווה אומר לא הרבה קישורים שיופיע מדי יום באתר. יש לציין כי כמות הקישורים החודשית באתר, אינה צריכה לעלות על 15. במידה ותשכילו להקפיד על כללי קידום האתרים, תוכלו להתקדם יפה למקומות הראשונים בגוגל  וכך להגדיל את מאגר הלקוחות שלכם.

קידום אתרים – השיטות השונות היתרונות והחסרונות