קידום אתרי וורדפרס בגוגל

קידום אתרי וורדפרס בגוגל

קידום אתרי וורדפרס בגוגל

קידום אתרי וורדפרס בגוגל

קידום אתרי וורדפרס בגוגל

קידום אתרי וורדפרס בגוגל – זה כבר לא סוד שמנועי החיפוש אוהבים אתרי וורדפרס, כאשר גוגל בראשם. זוהי מערכת שמותאמת ביותר עבור קידום אתרים אורגני. שימוש חכם במערכת וורדפרס מאפשר עיצוב ובנייה שמתאימים ליצירת אתר שיתאים ללקוחות בהרבה בחינות, כך שגם הקיום הדיגיטלי, במדיה החברתית ובמנועי החיפוש, יהיה קל ויעיל יותר באמצעות קידום אתרי וורדפרס בגוגל. ישנן כמה סיבות שוורדפרס הינה מערכת מצוינת לקידום אתרים ואילו הן:

קידום אתרי וורדפרס בגוגל – מערכת של קוד פתוח, אשר באמצעותה ניתן למצוא גמישות רבה של עריכת כל מיני אלמנטים באתר וזאת, ללא הגבלה ובקלות.
ניתן לשלוט בכל מה שקשור אל SEO כך שישנו אף מבחר רב של תוספים ייעודיים, כך שהאתר ייראה ידידותי למשתמש.
בוורדפרס ישנה קהילה בכל העולם התומכת  במשתמשים כך שלכל בעיה, יימצא פתרון מידי בגוגל ותוך התייעצות עם פורומים מקצועיים.

ביקורות SEO תקופתיות  באמצעות מומחי קידום של אתרי וורדפרס ,מבטיח כי  האתר שומר על המיקומים בתוצאות החיפוש וכן, נשאר רלוונטי גם בעקבות שינויים ועדכונים באלגוריתם הדירוג של גוגל.

קידום אתרי וורדפרס בגוגל – מהבחינה התיאורטית, ניתן לקדם כל אתר במערכת ניהול ידידותית כדוגמת וורדפרס, מה שגורם לעבודה של  מקדם האתרים להיות גמישה ונוחה יותר, כך שזה ישפיע על התוצאה הסופית באופן יעיל ביותר.

קידום אתרי וורדפרס בגוגל – זמני טעינה קצרים באתרי וורדפרס – אחת הבעיות שמהן בורחים גולשים הם זמני טעינה ארוכים, מה שגורם לגולשים לעבור פשוט לאתר הבא. גם פרט זה הוא חשוב עבור קידום אתרים, היות וככל שהאתר שלכם ייחשף לתנועה רבה של גולשים ,כך הוא גם יקודם טוב יותר לעמודים הראשונים בגוגל. סיבות נוספות שבגינן אתרי וורדפרס מקודמים טוב יותר בגוגל הם  אפשרות של אינטראקציה עם הגולשים. אתר וורדפרס, מגיע עם ממשק תגובות מובנה בכל דף, כך שמאפשר לגולשים להגיב, לשאול שאלות ולחוות דעה. יש לציין, כי ניתן להגדיר אילו דפים ניתן יהיה לפתוח לתגובות ואילו לא.

קידום אתרי וורדפרס בגוגל – אם מתפתחת שיחה בדף האתר, נוכל לראות כי גוגל יעדיף לדרג דף זה גבוה בתוצאות החיפוש מסיבה שהיא די הגיונית, מנוע החיפוש גוגל, מבין כי כאשר ישנן תגובות רבות מגולשים לגבי נושא מסוים, סימן שקיים עניין בדף מסוים זה, כך שבעלי האתרים נהנים מתנועה מרובה יותר של גולשים. יש לציין כי תנועה זו נעשית בצורה טבעית גם בשאר מנועי החיפוש.

קידום אתרי וורדפרס בגוגל – חשיפה מרבית לכותבי בלוגים – חשוב לציין, כי אתר וורדפרס נהנה מכל העולמות מבחינת הקידום. מערכת וורדפרס, נבנתה במטרה ליצור חשיפה מרבית לכותבי בלוגים והיא מגיעה כבר כשהיא מובנית עם RSS, זהו מנגנון שמאפשר לייצא תוכן באופן אוטומטי בכל פעם, כאשר אתם, בעלי האתרים מפרסמים דפים חדשים ברשת, כגון: פייסבוק, טוויטר או לינקדין ועוד רבים אחרים.

קידום אתרי וורדפרס בגוגל – ניהול אתר וורדפרס, מאוד דומה לכתיבת מסמך בוורד. לאחר כמה הסברים די פשוטים, כל אחד בעצם, יוכל לנהל אתר וורדפרס. וורדפרס נוח לקריאה ע"י גוגל כך שקידום האתרים מסוג וורדפרס הינו קל ומהיר יותר. מנוע החיפוש גוגל, מעניק לאתרי וורדפרס, דירוג גבוה יותר וכך תוכלו לעלות במעלה העמודים הראשונים בגוגל וגולשים רבים יותר יגיעו לאתר שלכם.

קידום אתרי וורדפרס בגוגל –  הסרת פלאגינים מיותרים באתר וורדפרס – כפי שציינתי קודם לכן לגבי זמני הטעינה באתרי וורדפרס שהם קצרים יותר, חשוב לדעת, כי הסרה של פלאגינים מיותרים, תגרום לזמן טעינה קצר יותר היות ופלאג דינים מיותרים מאריכים את זמן הטעינה, מה שעשוי להיות לרעתכם מבחינת זמני טעינת האתר. למשל, עדכון גרסה של וורדפרס או של תוסף PLUGIN, או התקנת ערכת נושא או תוסף חדש, עשויים לשנות את קוד האתר ובסופו של דבר, לפגוע בקידום של אתר וורדפרס בגוגל מה שיגרום לירידה במיקומים בתוצאות החיפוש מה שלבטח לא הייתם מעוניינים כי יקרה.ניתן יהיה להסיר פלאגינים מיותרים ולהחליפם בקוד חלופי. גם שימוש בתבנית מוכנה עשוי להקשות על קידום אתר וורדפרס ולכן, יש לבצע אופטימיזציה של הקוד ולהסיר ממנו אלמנטים מיותרים שנטענים אף הם במהלך טעינת העמוד ללא שום צורך.

קידום אתרי וורדפרס בגוגל – סיבה נוספת, אשר בגינה משתלם להזמין בניית אתר שיהיה מבוסס על מערכת וורדפרס, הינה העובדה שאתר וורדפרס, מגיע כבר מובנה יחד עם מנוע החיפוש. ישנה אפשרות תמיד, להוסיף טפסי יצירת קשר ללא הגבלה כמעט והוא אף מגיע עם ממשק סטטיסטיקה מובנה אף הוא ועוד המון תכונות נהדרות שיכולים לשרת נאמנה כל אתר.

וורדפרס – אופן הבנייה המתבסס על חלוקה בין גרפיקה ותכנות לבין תוכן – מערכת וורדפרס, מיישמת חלוקה מאוד ברורה בין גרפיקה ותכנות לבין תוכן.  זוהי אינה הפלטפורמה הראשונה או האחרונה הנוקטת בשיטה זו. אם אתם מעוניינים אף בחלוקה לקטגוריות ותגיות, מומלץ להשתמש בעמודים אלה בכדי לקדם את דפי האתר שלכם ואף מומלץ לכתוב תיאורים מתאימים. ככל שדפים אלה יהיו עשירים בתיאורים מתאימים ובמידע איכותי, כך זה עשוי להועיל לכם בקידום הדפים באתר.

בסופו של דבר, וורדפרס הינה מערכת להקמה וניהול אתרים, אך היא מערכת מצוינת וידידותית עד מאוד לקידום אתרים. זו הסיבה, כי הרבה בעלי עסקים אם  גדולים או אם קטנים בוחרים להקים אתר וורדפרס לקידום בית העסק שלהם.

 היתרונות הברורים בקידום אתרי וורדפרס בגוגל – היתרונות של קידום אתרי וורדפרס בגוגל הינם ברורים. מערכת זו, מאפשרת שינוי קל של התוכן ללא צורך בתכנות או התערבות של צוות החברה. כמות התוספים {פלאגינים}  ממשיכה להתעדכן מדי יום, מה שמאפשר לטעינה  של האתר בזמן קצר  וכן מעבר של דף אחד למשנהו באופן מהיר וללא המתנה מיותרת. ניתן להציג מגוון רב של מסכים כמו מכשירים ניידים, מחשבים, אייפד,  וטאבלטים. גם ההתנהלות עם תמונות הינה קלה..

קידום אורגני של האתר – כמו בכל אתר, התוכן בו יהיה חלק מהותי בשיווק באינטרנט ואופטימיזציית התוכן למילות המפתח לפי מחקר המילים וניתוח של אתרים מתחרים, עשויה לשפר באופן משמעותי את מיקומי האתר, למשוך לקוחות פוטנציאלים וכן, לשפר את מעורבותם וכך להפוך אותם לרוכשים או ללקוחות.

קידום ממומן של האתר –  יש להיעזר בחברות קידום אתרים שמתמחים בשני התחומים, הן בקידום ממומן והן בקידום האורגני. מי שיהיה מעוניין בקידום מהיר, יהיה עליו להשקיע כסף לא מועט בקידום ממומן שהמחיר שלו גבוה היות ומדובר על מימון באמצעות הקלקה. PPC   שפירושו PAY PER CLICK. מדובר על קמפיין ממומן, כך תוכלו להגיע לדפים הראשונים בגוגל.

קידום אתרי וורדפרס בגוגל –  אז בעצם למי מתאים אתרי וורדפרס? – אתרי וורדפרס בגוגל, מתאימים לכותבים ובלוגרים, אתרי מאמרים, אתרי נישה, לחנויות מקוונות, לבעלי מקצוע חופשי כגון, עורכי דין, רואי חשבון וכו', פורטל תוכן ולבעלי האתרים אשר מציגים את עצמם באתר, במיוחד באמצעות תוכן כתוב. לא בלבד שקל להזין תכנים באמצעות מערכת וורדפרס, אלא ניתן לערוך שינויים ועדכונים בקלות ובמהירות. אתרי וורדפרס, אף מאפשרים גם למבקרים באתרים אלה, להוסיף תכנים ולמנהלי האתר לשלוט על תגובותיהם באופן מלט, לצנזר או להתנות את השארת התגובה.

קידום אתרי וורדפרס בגוגל – תכונה נוספת ויעילה של מערכת וורדפרס, היא לייצר מאגר לקוחות ולשלוח אליהם ניוזלטר באופן קבוע. מי שמעוניין למכור מוצרים באמצעות אתר הוורדפרס שבבעלותו, יכול בהחלט  להוסיף חנות ווירטואלית שתקדם את רווחיו של בעל האתר בקלות וכן, לשמור על אתר דינאמי ללא סיוע של צוות  מתכנתי האתר. ניתן יהיה אף להוסיף לאתר סרטי ווידאו, פלאש, סאונד, ג'ינגלים דירוגי גולשים ועוד הרבה אופציות מה שיסייע רבות לקידומו.

קידום אתרי וורדפרס בגוגל